House of Marley Champion: słuchawki True Wireless dla miłośników ekologii

House of Marley Champion to słuchawki True Wireless, które kuszą legendą nazwiska kultowego muzyka (firma należy do członków jego rodziny), jakością wykonania i użytymi materiałami (część pochodzi z recyclingu, część to naturalny bambus), ciekawym wyglądem i dobrym czasem pracy.

Najnowsza odsłona słuchawek HoM została wykonana z bambusa, kompozytu z naturalnego drewna oraz silikonu REGRIND. Choć można mieć zastrzeżenia do zastosowanych kodeków, to już jakości wykonania temu modelowi chyba nikt nie odmówi.

Za dźwięk odpowiadają 6 mm przetworniki, reprodukujące dźwięk w częstotliwościach 20 Hz-20 kHz. Znajdziemy tu Bluetooth w wersji 5.0, mechaniczne (klikalne) sterowanie, wodoodporność na poziomie IPX4 oraz robiący wrażenie łączny czas pracy wynoszący aż 28 godzin. Producent nie zapomniał o szybkim ładowaniu – 15 minut podładowania pozwoli na słuchanie muzyki przez blisko dwie godziny!

Szkoda, że jedynym zaimplementowanym kodekiem został tu SBC – to trochę niewiele, jak na słuchawki kosztujące około 300 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE