Niedroga kamerka sportowa: Xblitz Move 4K Plus

Xblitz Move 4K Plus to nowoczesna kamerka sportowa, zaprojektowana do pracy w ekstremalnych warunkach. Oferuje wysoką jakość nagrań, slowmotion, wodoodporną obudowę, dwa wyświetlacze, nadgarstkowego pilota zdalnego sterowania oraz akcesoria ułatwiające nagrywanie.

Xblitz Move 4K Plus wyposażona jest w sensor SONY IMX078, który umożliwia nagrywanie obrazu w rozdzielczości 4K. Nie zabrakło tu również szerokokątnego obiektywu (170 stopni), stabilizacji obrazu czy wymiennej baterii o pojemności 1350 mAh.

Dane zapisywane są na karcie pamięci typu microSD o maksymalnej pojemności wynoszącej 128 GB. Sprawną obsługą zarządza procesor
NTK96660, system jest również dostępny w języku polskim. Ciekawostką jest komunikacja z kamerą za pośrednictwem sieci Wi-Fi i … dwa wbudowane wyświetlacze: z tyłu 2-calowy ekran dotykowy, na froncie mniejszy, informujący o podstawowych kwestiach jak stan baterii, czas nagrywania czy wybrany tryb.

Nie zapomniano o komforcie obsługi: w zestawie znajdziemy pilota w formie opaski na nasz nadgarstek, możliwe jest również sterowanie za pomocą aplikacji na smartfon (wymagane Wi-Fi).

Urządzenie kusi solidną zawartością zestawu i kompatybilnością z akcesoriami do innych kamerek sportowych. W opakowaniu poza kamerą znajdziemy dodatkowe uchwyty montażowe oraz wodoodporną obudowę.

Cena urządzenia wynosi 449 zł. W przypadku zakupu za pośrednictwem strony producenta możemy liczyć na darmową dostawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE