CORSAIR HS75 XB WIRELESS: licencjonowane słuchawki bezprzewodowe do Xbox!

Corsair wprowadził do sprzedaży nowe słuchawki gamingowe, dedykowane dla konsol Xbox. Nie dość, że to piękny model (aluminiowa konstrukcja, pikowane podbicie pałąka), to jeszcze oferuje Dolby Atmos i pozwala na granie bez specjalnych odbiorników.

Słuchawki są zgodne z konsolami Xbox One i urządzeniami nowej generacji Xbox Series X i Series S. Oznacza to, że można podłączyć je do konsoli Xbox i korzystać z nich bezprzewodowo bez użycia specjalnego odbiornika. HS75 XB wyposażono także w technologię Dolby Atmos pozwalającą uzyskać precyzyjny trójwymiarowy dźwięk oraz jednokierunkowy i odłączany mikrofon z funkcją eliminacji hałasu, który pomoże podczas rozgrywek sieciowych. Ponadto, po zakupienia dodatkowego adaptera USB, słuchawki są również w pełni kompatybilne z PC z systemem Windows 10.

HS75 XB WIRELESS posiadają 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, które odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości od 20Hz do 20kHz. Technologia Dolby Atmos Spatial Audio bardziej przybliży użytkownika do rozgrywki niż zestawy, które oferują wyłącznie standardowy wirtualny dźwięk przestrzenny. Aby umożliwić sprawną komunikację z członkami drużyny, HS75 XB WIRELESS wyposażono w jednokierunkowy mikrofon oraz dedykowane regulatory na nauszniku pozwalające sterować dźwiękiem gry i czatu, które ułatwiają koncentrację albo na rozgrywce, albo na komunikacji z zespołem.

HS75 XB WIRELESS nie wymagają tradycyjnego odbiornika bezprzewodowego dzięki wbudowanej technologii łączności Xbox Wireless. Łączność z komputerem osobistym z systemem Windows 10 umożliwi sprzedawany osobno Xbox Wireless Adapter – konfiguracja sprowadza się do sparowania kontrolera bezprzewodowego wpinanego do portu USB ze słuchawkami. Zasięg urządzenia wynosi do 9 metrów, a energii akumulatora wystarczy nawet na 20 godzin nieprzerwanego działania. Regulowane nauszniki z miękkiej skóry wypełniono pianką zapamiętującą kształt, a aluminiowa konstrukcja waży zaledwie 330 g.

Szczegółową specyfikację tego modelu znajdziecie na stronie producenta.

Sugerowana cena detaliczna to 779,99 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE