Pogodzić wodę z ogniem: słuchawki gamingowe XPG PRECOG ANALOG!

XPG PRECOG ANALOG to następca modelu PRECOG, podobnie jak poprzednik wyróżniający się elektrostatyczno-dynamicznymi przetwornikami, certyfikatem Hi-Res i jakością wykonania.

Rodzina zestawów słuchawkowych do gier XPG PRECOG to pierwsze na świecie tego typu produkty z podwójnymi elektrostatyczno-dynamicznymi przetwornikami. Zapewniają głęboki bas i czyste brzmienie, a ich cienkie membrany generują dźwięk na całej powierzchni poduszki. Słuchawki charakteryzuje się fenomenalnym zakresem częstotliwości od 5 Hz do 50 000 Hz, dzięki czemu możemy cieszyć się doskonałym odsłuchem materiałów zapisanych w formatach FLAC / ALAC, AIFF lub MQA.

Opatentowane przez XPG oddychające poduszki nauszne Pro Player są zamknięte w przewiewnym, przyjaznym dla skóry materiale.  Ich krój zapewnia naturalne dopasowanie, które nie uciska głowy użytkownika – nawet podczas noszenia okularów. Elementy nauszne zapewniają również doskonałą izolację akustyczną, nie przepuszczając hałasu otoczenia. Zestaw jest również wyposażony w mikrofon o wysokiej czułości, który minimalizuje zakłócenia. Zarówno mikrofon, jak i kabel 3,5 mm można odłączyć, aby ułatwić przenoszenie i przechowywanie.

Poprzedni model kosztuje około 700 zł – cena nowego jest jeszcze nieznana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE