inkBOOK Calypso, czyli niech widzą, że czytam!

Wyobraź sobie, że czytasz ebooka na e-papierze i w kilka chwil wrzucasz ciekawy fragment na Fb ze swoim komentarzem – brzmi nieźle? Poznaj inkBOOK Calypso!

Użytkownicy inkBOOK Calypso, najnowszego czytnika e-książek polskiej firmy inkBOOK Europe, mogą już instalować na swoich urządzeniach aplikację serwisu Facebook. Dzięki niej podczas czytania książek mogą oni podzielić się ze znajomymi wrażeniami z lektury lub cytatami, a także komunikować się poprzez Messengera.

Dla użytkowników inkBOOKa Calypso dostępna jest aplikacja Facebook Lite, która daje dostęp do najważniejszych usług i narzędzi serwisu. Pozwala ona m.in. przeglądać tablicę z postami swoich znajomych, obserwować ulubione fanpage, czytać posty i wrzucone na walla artykuły, reagować na udostępnienia innych użytkowników – lubiąc i komentując ich aktywność. Facebook Lite umożliwia również wyświetlanie i wysyłanie wiadomości w czytniku inkBOOK bez potrzeby instalowania dodatkowo aplikacji Messenger. Aplikacja Facebook Lite świetnie sprawdzi się np. gdy zechcemy podzielić się ze swoimi znajomymi informacjami o czytanej właśnie książce lub cytatem z niej.

Nowy inkBOOK Calypso trafił do sprzedaży w wakacje. To pierwszy w pełni polski czytnik książek elektronicznych wyświetlający bez reklam ebooki na ekranie z najnowszej generacji papieru elektronicznego E Ink.

Czytanie na dobrym e-papierze i możliwość dzielenia się na bieżąco treściami z lektury? Choć dla niektórych może to zabrzmieć nieco narcystycznie, to czemu nie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE